1413871918_velikiy-loh

Перемогу відразу у чотирьох номінаціях здобув Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка на VIII театральному фестивалі Міжнародного Чорноморського клубу «HOMO LUDENS» («Людина, що грає»), який днями пройшов у Миколаєві.

Передовсім, саме вистава «Великий льох» стала кращою в конкурсі, а її режисер Олександр Дзекун отримав відзнаку «За кращу режисуру». Альтернативне журі також визнало Олександра Дзекуна кращим режисером фестивалю-конкурсу.

Крім того, за роль Матері заслужена артистка України Лідія Попова була відзначена в номінації за «Кращу жіночу роль другого плану». Також журі фестивалю відзначило Сергія та Наталю Ридванецьких у номінації «За кращу сценографію та костюми».

Крім головної нагороди – за кращий спектакль на фестивалі (цьогоріч присвячений 200-річчю Тараса Шевченка), наш театр отримав спеціальний диплом «За прагнення до нового прочитання твору Тараса Шевченка».

– Для нас велика честь – отримати нагороду саме за сценічне втілення творів Тараса Шевченка, – зазначив директор Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Шевченка Володимир Осипов. – Ми розцінюємо ці нагороди як констатацію того величезного значення, яке театр надає творчості Великого Кобзаря, того шанобливого і трепетного ставлення, яке ми намагаємося донести і до нашого глядача.

– Вистава «Великий льох» у листопаді відзначатиме своє 11-річчя на черкаській сцені, – констатує режисер театру і виконавець однієї з ролей у виставі Олесь Павлютін.

– Творчість Шевченка дійсно безсмертна: актуальність «Великого льоху» беззаперечна і у часи його написання, і сьогодні. Прикметно, що на фестивалі було дуже багато театрів, усі вони представили чудові спектаклі за творами нашого великого земляка.

Але саме нам вдалося найбільш переконливо донести ідеї Великого Кобзаря і до глядачів, і до журі: саме черкаський драматичний завоював практично всі головні нагороди фестивалю.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.