def1ault

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр  імені Т.Г.Шевченка запрошує: 

15 жовтня, середа, 18.30

ІСТОРІЯ  ПРО  ЛЮДИНУ, З  ЯКОЮ  ТРАПИЛАСЯ  ІСТОРІЯ

6 історій…. 6 таємничих незнайомців… Життя невдахи, що раптово обертається на пригоду… Дивний день, що несподівано закручується хаотичним колесом незрозумілих і абсурдних подій. «Історія про людину, з якою трапилася історія» – нова вистава, сучасна комедія, у якій кожен знайде свій сенс і своє відкриття.

19 жовтня, неділя, 17.00

МАРТИН БОРУЛЯ

Людині притаманно чогось хотіти, кудись дертися, щось комусь доводити. Та ж чи насправді це потрібно? Куди дійдемо, як бажання здійсниться? Можливо, краще зупинитися?…Заможний селянин Мартин Боруля, посварившись із поміщиком Красовським, затіває судовий процес, щоб довести, що він такий же дворянин, як і сам Красовський. Мрія стати вище, вагоміше цілковито поглинає героя, котрий з рештою за тією химерою втрачає здатність реального сприйняття світу… Іскрометна комедія класика української літератури Івана Карпенка-Карого.

 21 жовтня, вівторок, 18.30

НАТЮРМОРТ З ТОВСТИМ НЕБОЖЕМ

(трагікомедія на 2 дії Іона Сапдару)

Три невгамовні тітоньки, комп’ютерний геній Кабан-Барабан, пристрасті і любов  – у фантастичній комедії Іона Сапдару  з тонким гумором виписані характери трьох тіточок похилого віку, які пожертвували особистим життям заради виховання племінника. Одержимі сліпою любов’ю, вони виростили з нього безвольну істоту, яка страждає від задушливої ​​опіки. Що його врятує: любов, їжа, а може – привиди?

 МУДРІ  КАЗКИ  ДЛЯ  ДІТЕЙ  ТА  ДОРОСЛИХ

19 жовтня, неділя, 12.00

КОРОЛЬ ДРОЗДОБОРОД

Оригінальне і багатогранне музичне дійство за мотивами дитячої казки братів Грімм.

 Ціна квитків від 20 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор – 36-07-18

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки