IMG_1603

На ПАТ «АЗОТ», що входить до холдингу OSTCHEM (об’єднує підприємства азотної хімії Group DF), завершуються роботи з підготовки підприємства до осінньо-зимового періоду. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «АЗОТ» Віталій Скляров.

Кожного року в усіх структурних підрозділах Черкаського «Азоту» розробляють програму з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

«Увесь ремонтний персонал підприємства був задіяний у проведенні діагностики й ремонту комунікацій та обладнання. Протягом літа ми виконали комплекс традиційних заходів – провели ревізію запірної арматури на вузлах введення теплофікаційної води, промили системи опалення, усунули дефекти, виявлені під час гідравлічних випробувань. Також ми замінили на підприємстві ділянку колектора пожежо-господарської води, а в цеху очистки промислових і стічних вод – ділянку паропроводу», – розповідає Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ».

Нині в рамках підготовки до зими завершується ремонт котла №1 в котельному цеху. Насамперед тут уже замінили труби переднього й заднього екранів, що забезпечить кращу теплопередачу. На черзі – монтаж нових підігрівачів повітря, завдяки яким розраховують на економію електроенергії та природного газу. Всі роботи виконують спеціалісти ПП «Енергогазмонтаж».

Не менш масштабною цьогоріч стала кампанія із заміни теплоізоляції в цехах та на міжцехових комунікаціях теплових мереж – близько 6 км. Це дає змогу зменшити обсяги втрати пару в осінньо-зимовий період. Зараз працівники підрядної організації «СУ­65» ізолюють трубопровід на ділянці від управління капітальних ремонтів до цеху з виробництва аміаку А­3.

Одночасно в підрозділах товариства проходить ремонт покрівлі та заміна вікон в адміністративно-побутових і виробничих корпусах. Загалом, починаючи з 2010 р., на підприємстві відремонтували більше 120 тис. м2 покрівлі.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.