14717272_1806768962879388_530941988671934772_n

11 жовтня в Черкасах відбулася прес-конференція активістів ГО «Автомайдан Черкаси» та ГО «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан», на якій було оголошено про  злиття двох організацій та об’єднання їх зусиль в ряді спільних ініціатив.

Учасники прес-конференції повідомили, що із жовтня 2016 року ГО «Автомайдан Черкаси» стає частиною Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан» та розповіли про мотиви такого кроку.

«Із Всеукраїнським об’єднанням «Автомайдан» ми співпрацюємо вже більше двох років проводячи спільні акції в Черкасах та Києві. За цей час ми переконалися, що повністю поділяємо цілі та задачі один одного. Саме тому, наше  об’єднання є логічним кроком продовження  спільної роботи в рамках всеукраїнських та регіональних проектів» – зазначив голова ГО «Автомайдан Черкаси» Сергій Яковенко.

На прес-конференції була озвучена місія Всеукраїнського об’єднання – боротьба з корупцією в правоохоронних органах та ініціалізація суспільства задля боротьби з корупцією.

«Надважливим питанням для автомайдану в 2015 році стало визначення напрямків діяльності організації після закінчення Революції Гідності. Ми зрозуміли, що однією з основних проблем для нашої держави є корупція. Однак, подолати її можливо лише налагодивши роботу органів, які мають боротися з проявами корупції. Саме тому, нами було вирішено контролювати роботу таких органів як національна поліція, прокуратура, суди та Національне антикорупційне бюро (НАБУ)» – говорить  голова ГО «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан» Олексій Гриценко.

«Пройшовши шлях від стихійного руху до громадської організації ми розуміємо, що позитивний результат неможливий без системної роботи та залучення мережі партнерів. Саме тому, пріоритетним завданням для нашої організації сьогодні є пошук однодумців у різних регіонах України. Ми надзвичайно раді, що одними з таких партнерів стали наші колеги с ГО «Автомайдан Черкаси». Впевненні,  що злиття наших організацій позитивно відобразиться на ефективності  як всеукраїнських, так і регіональних проектів» – заявив член правління ВО «Автомайдан» Сергій Хаджинов.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.