ГФ

– Скоро на водоймищах починається нерестовий період – і така тимчасова беззахисність риби приваблює ненажер-браконьєрів, які тоннами знищують майбутнє поголів’я. Із оголошенням нересту ми перекриємо доступи до води біля всіх основних місць нересту риби, більшість із яких знаходиться у Черкаському районі, – констатував керівник штабу громадського формування з охорони громадського порядку “ОГФ “Черкаський Автомайдан” Юрій Кравець. – На час нересту організовуємо численні спільні патрулі із рибінспекцією та громадськими активістами із «Азову» та «Самооборони» та інших громадських організацій. Плануємо залучити також і новопризначений водний патруль – відповідні переговори із його керівництвом уже проведено. Для ефективного патрулювання та виявлення браконьєрів проведено кілька нарад у Черкаській районній державній адміністрації (із головами сільських рад, чиї населені пункти знаходяться біля нерестилищ), на базі Черкаської РДА створено координаційний штаб.
Графік цілодобових чергувань на кілька тижнів нересту уже складено. Зважаючи на величезний наш досвід минулих років, завчасно плануємо протидію браконьєрським «бригадам» із рядів правоохоронців та псевдо-активістів.
Ми запрошуємо долучитися особистою участю небайдужих рибалок – ви допоможете навіть інформуванням про прояви або підозри у вчиненні браконьєрських дій особливо правоохоронцями екологами, рибоохороною. «Гарячий» телефон “ОГФ “Черкаський Автомайдан” для таких повідомлень – 093 105 68 92

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.