46f5a3546bde842ee94d3e51f97b4c9e

У приміщенні Черкаської обласної філармонії за ініціативи керівництва Управління МВС України в Черкаській області відбувся благодійний концерт за участі майстрів мистецтва та художніх колективів Черкащини, – інформує прес-служба установи.

7f4129d3436c806a5a58020b73103531
Благодійна акція відбулася на підтримку черкаських правоохоронців, які отримали поранення в зоні проведення антитерористичної операції. Кошти, які були зібрані під час концерту, передали родині Романа Колдуновича – правоохоронця, який через порання втратив кисть правої руки.

fd434824a96fa3c340b5003682aa1024
Артисти черкаського хору не залишаються байдужими до подій, які зараз відбуваються в державі, і, щоб морально підтримати учасників АТО, вони гастролюють по Україні. Під час одного із таких концертів замість квітів їм було подаровано військову каску. Тепер артисти ставлять її на краєчок сцени, щоб небайдужі глядачі могли пожертвувати кошти, які потім передаються для потреб бійців антитерористичної операції.

Цей захід не став виключенням. Завдяки здійсненій акції вдалося зібрати майже 9 500 гривень, які учасники Черкаського академічного хору передали дружині постраждалого правоохоронця.

– Ми дуже вдячні Вам! Нам приємно, що чужі люди всіляко допомагають і підтримують нашу родину. Це неабияк дає стимул жити, – зі сльозами на очах подякувала пані Наталя, дружина Романа Колдуновича.

Заступник командира взводу № 1 роти № 1 БПС УМВС, старший лейтенант міліції Роман Колдунович у свої молоді роки втратив кисть правої руки від вибуху гранати. Зараз він знаходиться на реабілітації в Польщі і сім’ї потерпілого всіляко намагається допомагати друзі родичі, колеги по роботі та просто небайдужі громадяни.

Усі кошти, які вдалося зібрати на благодійному концерті, підуть на виготовлення протезу та реабілітацію працівника міліції, інформують у прес-службі установи.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.