photo_59

У Черкасах понад рік триватиме проект, що має на меті покращити виявлення та допомогу постраждалим від рабства 21 сторіччя.

16 березня в області відбудеться координаційна рада із питань торгівлі людьми – за участю Міністерства соціальної політики України та Міжнародної організації з міграції. Обговорення проблеми на обласному рівні є частиною проекту, реалізації якого на Черкащині сприятиме Міжнародна організація з міграції.

– Проект «Від досвіду до перспектив!» спрямовано на удосконалення механізму допомоги з боку органів влади людям, що постраждали від торгівлі людьми, – констатує голова правління ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» (що безпосередньо реалізовуватиме проект) Наталя Несват. – У ході проекту ми навчатимемо представників дотичних до цієї проблеми структур, як виявляти жертв торгівлі людьми, як із ними працювати, як правильно їм допомагати. Крім того, під час проекту буде підготовлено команду тренерів, кожен із яких організує у своєму районі групу, безпосередньо підготовлену до роботи із жертвами торгівлі людьми. Таким чином буде створено дієвий механізм впливу на важливу соціальну проблему, що охопить цілу область.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.