кор
Фото Маріани Немченко

Боротися із корупцією та корупціонерами будуть публічно. Для цього буде створена безкоштовна газета “Корупціонер”, листівки та відповідний сайт.

Про це прес-конференції заявив керівник департаменту ГО “Комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю” Вячеслав Литовченко.

“Ми будемо діяти у правовому та публічному полі. Причому газета із прізвищами та фотографіями корупціонерів буде розповсюджуватися не тільки на Черкащині, а й по всій Україні. Інформація буде постійно оновлюватися”, – повідомив Вячеслав Литовченко.

За його словами, наразі різним структурам просто не вигідно руйнувати корупційні схеми, тому вони продовжують активно працювати.

Допомагати активістам у боротьбі з корупцією також буде “Правий сектор”. Для цього вже найближчим часом закуплять 5000 сміттєвих баків.

люс
Фото Маріанни Немченко

“Баки будуть придбані для чиновників з різних куточків України, однак і на Черкащині вистачає осіб, які отримають змогу там опинитися”, – зазначив керівник силового блоку партії “Правий сектор” Олександр Пілюхно.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.