e79a4d60e8ac5567b587c23c27d578a4

Експерти найбільших ІТ-компаній відкриють секрети, як зробити вдалу кар’єру у  сфері майбутнього.

16 травня у Черкасах відбудеться найбільший ярмарок вакансій –  IT Career Day, де черкаська молодь дізнається про усі кар’єрні нюанси від найуспішніших роботодавців – найвідоміших ІТ-компаній Черкас. І звісно, матиме всі шанси  отримати від них запрошення на роботу.

– Цей захід буде надзвичайно цікавим для студентів, школярів та молоді взагалі, – зазначила організатор, кластерний менеджер Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода. – Це світова тенденція –  що більшість  нових та перспективних професій на ринку праці сьогодні з’являється саме у  ІТ-сфері. І ми хочемо, аби черкаська молодь отримала шанс стати частиною цього перспективного майбутнього. Наші спікери – експерти-практики більш ніж 10 ІТ-компаній із багаторічним досвідом – поділяться важливою інформацією, яка мотивує, зорієнтує і допоможе черкаській молоді знайти себе у майбутньому. Під час невимушеного спілкування на нетворкінг сесії кожен матиме змогу поставити усі найбільш важливі  для нього питання і отримати на них вичерпні відповіді.

Кожна ІТ-компанія буде представлена власним стендом та менторами, які нададуть вичерпну інформацію, як про саму компанію, так і про ІТ в цілому. Крім ІТ-компаній, свої стенди представлять і найбільші виші регіону – ЧДТУ, ЧНУ та Черкаський державний бізнес-коледж, що також нададуть інформацію про освіту у ІТ-сфері. Зокрема, факультет електронних технологій  ЧДТУ збирається представити найцікавіші розробки своїх студентів –   квадрокоптер, ручний металодетектор, цифровий регулятор температури паяльної станції,  тощо.

А почути цього дня можна буде Ніка Курата (співзасновник проекту GeekHub, декількох аутсорс-компаній і продуктових стартапів) – з лекцією «Від студента до молодшого спеціаліста у ІТ-компанії: керівництво крок за кроком», Віктора Євпака (керівник ІТ-компанії Ekreative) – з лекцією «У тебе є ідея і ти вирішив зробити стартап – що треба про це знати?», Олександра Хомича (лідер проекту PitchBook Account/Delivery Manager у компанії SPD-Ukraine) – «Успішний IT-шник. Хто це та як ним стати?», Марину Сатир (HR – manager компанії QATestLab) – «Стрибок у ІТ:  як легко приземлитись», Олександра Уляницького (Technical Support TL at Ringostat) – «Кар’єра у ІТ, якщо ти не програміст»,  Дениса Письменного та  Івана Лужного (CoreValue), Олександра Котова та  Ігоря Остапенка (InterLink).

Захід відбудеться 16 травня о  13:30 — 18:00 у Черкаській обласній філармонії (вулиця Хрещатик, 196).

Вхід безкоштовний, форма реєстрації для УСІХ учасників:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGC-AZs9ER-tp_DsU32vnCy46Pg9RH70y2676PnTWiaxqS_Q/viewform?c=0&w=1

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.