334366

14 жовтня громадянська мережа “Опора” провела тренінг “Вибори із вибором: як зробити цікавий матеріал на виборчу тематику?”

Цей тренінг корисний не лише тим журналістам, які працюватимуть під час виборів на дільницях, висвітлений матеріал знадобиться кожному медійнику.

Зокрема,  запрошений гість – журналіст Громадського телебачення, автор та співведучий програм “Дорогі депутати” та “Перед вибором” Андрій Сайчук, дав чіткі настанови: як не піддатися вливу заможних політиків, не втратити об’єктивності сприйняття, як зробити матеріал цікавим і актуальним.

Андрій Сайчук також порушив проблему “джинси” в українських ЗМІ, поділився досвідом роботи на телеканалі “ІНТЕР” та інших проектах.

703943

На тренінг прийшли не лише журналісти місцевих ЗМІ.

Проміняли пари на зустріч із Андрієм Сайчуком і студентки ННІ української філології та соціальних комунікацій ЧНУ ім. Б Хмельницького. Від них найбільше було питань: про тонкощі журналістського ремесла, про “родзинки” матеріалів, техніку зйомок на виборах і не тільки.

Координатор громадського спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Черкаській області Захар Колісніченко нагадав представникам медіа про їхній статус та права, зокрема про роботу на ОВК, ДВК та в день виборів.

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.