2
28 жовтня в Черкаському слідчому ізоляторі відбувся «День відкритих дверей» Засуджені відділення господарського обслуговування установи мали змогу побачитись з рідними, показати їм умови в яких живуть, поспілкуватись із членами спостережної комісії та представниками громадськості. 

1

“Спілкування з сім’ями для засуджених відіграє важливу роль у досягненні сучасних пенітенціарних цілей, які максимально направлені на зниження негативних наслідків перебування в місцях позбавлення волі, недопущення скоєння ними повторних злочинів, свідомого відновлення засудженого в соціальному статусі як повноправного члена суспільства. Тільки спільними зусиллями ми можемо досягти того що в суспільство повернеться людина, яка зробила висновки про необхідність додержання закону, поваги до своїх близьких, щоб в майбутньому стати опорою в житті, турбуватись та працювати на благо сім’ї”, – наголосив у своєму зверненні до родичів засуджених заступник начальника СІЗО із соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Савченко.

3
Один із засуджених привітав матір з днем народження та подарував квіти, у відповідь прозвучали такі слова « …хоча нам важко, але ми все розуміємо – що сталось, те сталось. Потрібно дивитися в майбутнє та зробити правильні висновки, дуже приємно що навіть перебуваючи в місцях позбавлення волі, син зробив мені подарунок».

5

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.