Пригадати правила дорожнього руху пропонують водіям черкаські ДАІвці. Для цього організували спеціальні тренінги. Потреба у перевірці знань ПДР, кажуть дорожні інспектори, виникла через велику кількість аварій. Найчастіше вони трапляються саме через прогалини у знаннях правил дорожнього руху. Така статистика у державтоінспекції, – розповідає ВІККА.

20 хвилин – 20 запитань. Володимир Сіренко з Яснозір’я зосереджено тестує свої знання правил дорожнього руху. Водійського досвіду має більш, як 20 років. Та освіжити у пам’яті правила водіння, каже, все ж не завадить.

Володимир Сіренко, водій: “Знати, щоб як їздити по нових правилах. І інших навчати їздити безпечно людей”.

Таких як пан Володимир тут тестують уже другий тиждень. Охочих поновити свої знання, кажуть інспектори, чимало.

Альона Плаксій, старший інспектор із профілактичної роботи УДАІ в Черкаській області: “З 15 жовтня по 15 листопада усі бажаючі можуть звернутися і пройти тести на комп’ютерах”.

Такий дорожній лікнеп особливо необхідний для недосвідчених водіїв. Адже саме вони, за статистикою, найчастіше стають винуватцями ДТП – кажуть інспектори. Та оновити свої знання нерідко потрібно й досвідченим кермувальникам.

Володимир Харкін, заступник начальника Центру ДАІ в м. Черкаси: “Люди, які їздять по 15 років вони бачать новий знак і не знають, що він є такий”.
Боятися перевірки своїх знань не варто, кажуть ДАІвці. За неправильні відповіді, обіцяють, водійські права ні в кого не відбиратимуть. Володимир свої тести склав на відмінно. Тепер, говорить, мандрувати автошляхами буде набагато впевненіше.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.