13

Більше двадцяти працівників черкаського УБОЗу взяли участь у АТО на Донбасі, зокрема, у Костянтинівці та Краматорську.

Про це на прес-конференції повідомив начальник УБОЗ УМВС в Черкаській області Андрій Ткаченко.

“Наші представники знаходяться у зоні АТО із травня. Серед них постійно відбувається ротація. За цей час черкаські убозівці працювали не лише на блокпостах для охорони громадського порядку, а й були залучені до розкриття злочинів, проведення слідчо-пошукових дій”, – відзначив Андрій Ткаченко.

За його словами, у жителів Костянтинівки та Краматорська на руках дуже багато зброї і там постійно спалахують збройні конфлікти між сепаратистами та українськими військовими. Тому про перемир’я місцеві сепаратисти навіть чути не хочуть.

“Однак, ставлення до української армії на тих територіях з кожним днем стає кращим. Більше того, деякі місцеві жителі вже підходили до наших бійців та просили, щоб вони не полишали звільнені міста. Дехто навіть допомагав військовим із продуктами харчування”, – розповів Ткаченко.

Андрій Ткаченко запевняє, що українські військові, зокрема і черкаські убозівці, на звільнених територіях говорять російською мовою, щоб налагодити кращий контакт із населенням.

Довідково:

Із травня представниками черкаського УБОЗу в зоні АТО було встановлено 165 учасників незаконних збройних формувань ДНР, а 46 осіб було затримано за сепаратизм.

Сергій Стасько

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки