4

Про перспективи співпраці із промисловим гігантом  –  ПАТ «Червона зірка» – представники ЧДТУ домовились під час презентації університету на Національній агропромисловій виставці «Agro Expo» та Міжнародному інвестиційному форумі «Central Ukrainian ID», що пройшов у її рамках. 

 

– Ми отримали запрошення презентувати ЧДТУ як один із провідних технологічних вишів України, – констатувала директор центру післядипломної освіти, доуніверситетської підготовки та розвитку кар’єри ЧДТУ Світлана Лишко. – Наша делегація (70 викладачів та студентів)  взяла участь у «Ярмарку спеціальностей та ідей», презентувавши до десятка різноманітних розробок молодих науковців ЧДТУ, що отримали перспективи  впровадження їх на провідних підприємствах України. Крім того, представники ЧДТУ та ПАТ «Червона зірка», що є одним із найбільших підприємств у галузі сільгоспмашинобудування, провели переговори про стажування викладачів і студентів на підприємстві, для якого університет може готувати профільних спеціалістів.

Тож, найближчим часом у ЧДТУ відбудеться зустріч з  головою Ради Асоціації «Украгромаш» Павлом Штутманом – для детального  обговорення усіх напрямів   співпраці із цим потужним підприємством.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.