юниоры_практика2
ПриватБанк запровадив нову систему проходження практики в банку, що дає можливість здобути знання та навички роботи в банківській сфері без обов’язкового відвідання відділень банку – онлайн. 

Як повідомила черкаська пресслужба ПриватБанку, такий формат практики працює в низці регіонів України вже з червня і був «на ура» прийнятий як студентами, які планували практику в банку, так і керівництвом вишів. З початку серпня свою перву в житті онлайн-практику в ПриватБанку вже випробували сучасні українські студенти .

«Тепер студенти можуть проходити практику в будь-який час не виходячи з дому чи інтернет-кафе,– зазначає директор Черкаської філії ПриватБанку Віктор Шуршин. – Проаналізувавши досвід проходження студентської практики в банку, а в нас пройшли практику вже понад двісті тисяч студентів, виявилося, що дуже багато часу витрачається на непотрібні формальності та пересування. Наприклад, студенти з інших міст можуть проходити практику в себе вдома, витративши на онлайн-роботу в банку всього кілька годин на день».

Онлайн-практику в банку можуть проходити студенти не тільки фінансових і економічних, але й будь-яких інших факультетів – достатньо зареєструватися на спеціальному сайті.

«Я – майбутній правознавець, – говорить студентка третьго курсу Горчаренко Аліна. – Навчаюся у Черкаському економіко-правововому коледжі. Коли дізналася про онлайн практику у ПриватБанку – дуже здивувалася й вирішила спробувати із цікавості, адже такого в нас ще не було. Від такої практики отримала не тільки нову, важливу інформаційну підтримку й знання, а й масу задоволення. Так цікаво та легко я ще не навчалася! Дякую!».

Після закінчення онлайн-практики всі студенти складають іспити та тести й отримують сертифікат про проходження практики з оцінками та результатами. При цьому викладачі та роботодавці зможуть перевірити результати студентів на сайті практики (зазначивши номер сертифіката чи номер мобільного телефону студента). А найкращих практикантів буде зараховано до кадрового резерву ПриватБанку, що дає гарантію працевлаштування в банку після закінчення вишу.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.