2

Черкаський державний бізнес-коледж, спільно із європейським партнером –  Вищою школою управління інформаційних систем (ISMA) – виграв грант на програму обмінів студентів та викладачів.

– За цією програмою, до 2018 року, щосеместру ЧДБК зможе направляти викладачів та студентів до університету, що знаходиться у м. Рига (Латвія)  – для читання курсу лекцій та навчання, відповідно – за кошти Європейського Союзу, – зазначив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. –   Програма стартує уже у 2-му семестрі цього навчального року. Викладачі працюватимуть у  Вищій школі управління інформаційних систем протягом тижня, студенти навчатимуться там протягом семестру.  Таку можливість отримають  академічно успішні студенти, які навчаються за бакалаврськими програмами економічних напрямків («Маркетинг», «Економіка підприємства», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність», тощо).  До речі, українські викладачі, що приїздять до Європи, можуть розраховувати на покриття витрат до 160 євро за день, а студенти – на щомісячну стипендію  розміром до 850 євро.

Із  Вищою школою управління інформаційних систем (ISMA) ми маємо тісні партнерські стосунки та 5-річну угоду про співпрацю. Підготований нами проект переміг на конкурсі освітнього проекту Європейського Союзу  «Еразмус+», що сприяє модернізації освіти та інтеграції інноваційних технологій у сучасний навчальний процес.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.