vernut-izlishne-uplachennye-nalogi-300x187

 За 9 місяців 2014 року місцевий бюджет Черкас поповнився на 530,6 млн. грн., з яких понад 71 відс. або 376,8 млн. грн. складає податок на доходи фізичних осіб.  Про це повідомив начальник ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа.

Одним з основних бюджетоформуючих податків для місцевої казни залишається також і єдиний податок, надходження якого стабільно зростають. Так, у січні – вересні п.р. черкаські суб’єкти господарювання сплатили понад 59,5 млн. грн. єдиного податку, що на 8,8 млн. грн. більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Платники єдиного податку, а це майже 1,5 тис. юридичних осіб та понад 11 тис. фізичних осіб, з початку року сплатили цього податку майже 16,5 млн. грн. та 43 млн. грн. відповідно.

“На стабільне наповнення місцевого бюджету вплинули ряд факторів, зокрема, розширення спектру безкоштовних адміністративних послуг, які надаються платникам, спрощення переходу з однієї групи податку до іншої та впровадження електронного документообігу”, – наголосив Максим Криштопа.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.