imageУ зв’язку зі значним похолоданням, черкаські школярі отримали два дні додаткових вихідних – 27-28 жовтня. Як повідомила директор черкаської гімназії №9 Ірина Топчій, таке рішення було прийнято, аби оптимізувати навчальний процес і зекономити витрати на тепло.

– Щоб не переводити навчання на шестиденку, що є додатковим навантаженням для дітей, вирішили в разі зниження температури організовувати такі невеличкі «канікули». Переконана, що загалом на результати навчання це жодним чином не вплине. Оскільки, разом з додатковими канікулами діти отримують і додаткові завдання з навчальної програми для самостійного опрацювання, – відзначила Ірина Вікторівна.

Разом з тим, пояснила, що такі короткотермінові «канікули» допускаються Міністерством освіти і відбуваються абсолютно у правовому полі.

За її словами, подібної практики, націленої на оптимізацію навчального процесу у холодну пору року з метою економії енергоресурсів, нині дотримуються чимало освітніх закладів на Черкащині і Україні загалом.

– Знаю, що Львів повністю перейшов на шестиденку, аби надати учням більше зимових канікул. А ось у центральних областях України більш характерними є, так звані, «веєрні канікули», які можуть бути запроваджені при погіршенні погодних умов. У тому числі не виключається варіант зміщення терміну зимових канікул, які можуть бути збільшені, або перенесені, приміром, на грудень (якщо будуть вкрай низькі температури), – повідомила Ірина Топчій.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.