Близько 300 «самооборонівців» із 16 районів Черкаської області взяли участь у Марші Гідності, який відбувся сьогодні, 21 листопада, у Києві. Представники районних осередків Черкаського обласного штабу Самооборони Майдану організувалася, аби відзначити таким чином День Гідності та Свободи.
У столиці самооборона з Черкащини та інших регіонів України пройшлися за маршрутом «Михайлівська площа – парк Шевченка – Бесарабка – Майдан Незалежності – вул. Героїв Небесної Сотні – Кріпосний провулок – Маріїнський парк – Європейська площа».
Для довідки
Самооборона Майдану була утворена на початку Революції Гідності після розгону мітингувальників з Майдану Незалежності 30 листопада минулого року. Пізніше переросла у всеукраїнське об’єднання. Нині Черкаський обласний штаб «Самооборони Майдану» займається допомогою бійцям у зоні АТО, багато самооборонівців перебувають у складі добровольчих батальйонів на Сході. Також самооборона здійснює контроль влади на місцях.
Будьте чемні