e4c26bb-a2b21e9-d-jut-nov-pravila-vnutr-shnjogo-rozporjadku-s-6ba7-1--1-

Прокуратурою області проведено перевірку щодо дотримання вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, законів України «Про попереднє ув’язнення» та «Про охорону праці» в діяльності Черкаського слідчого ізолятора Управління Державної пенітенціарної служби України в області, – повідомляє прес-служба прокуратури.

Адміністрація установи  порушила вимоги вказаного законодавства в частині роздільного тримання раніше судимих та не судимих осіб.

Всупереч вимогам Кримінально-виконавчого кодексу України в ізоляторі тримаються особи, які вже засуджені до довічного позбавлення волі.

Продовжують мати місце випадки порушення законодавства щодо направлення засуджених з СІЗО до місць відбування покарань у встановлений 10-дений строк.

Також виявлені порушення в частині неналежного матеріально-побутового забезпечення, умов тримання спецконтингенту та охорони праці.

За наслідками перевірки прокуратурою на адресу керівника Управління Державної пенітенціарної служби України в області внесено подання з вимогою усунути зазначені порушення закону та притягнути винуватих осіб до відповідальності.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.