тел
Фото Маріанни Немченко

Начальк УМВС в Черкаській області прокоментував на сторінці у Фейсбуці інцидент щодо затримання спостерігача ОПОРИ.Нагадаємо, спостерігача ОПОРИ на ОВК № 200 з центром в м. Умань затримали працівники міліції. Все тому, що він став свідком того, як в приміщенні цієї ОВК переписуються протоколи першого засідання ДВК.

“Хочу прокоментувати інформацію по 200 ОВК. До чергової частини Уманського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від голови окружної комісії, про те що в приміщені ОВК № 200 відбувається конфлікт між громадянами. Повідомлення було зареєстровано до журналу єдиного обліку, на місце події направлено слідчо-оперативну групу.

Як з’ясували працівники міліції, конфлікт виник між журналістом всеукраїнського громадського видання «Точка опори», який являється також офіційним спостерігачем та членами комісії. До прибуття на місце події слідчо-оперативної групи спостерігач самостійно залишив приміщення ОВК

Члени виборчої комісії пояснили, що журналіст зайшов до приміщення ОВК та відразу розпочав проведення відеозйомки на власний мобільний телефон. На їхню думку він порушив вимоги статті 78 Закону України «Про вибори народних депутатів України», саме через це і розпочався конфлікт.

Після того, як правоохоронці опитали членів ОВК, спостерігача було запрошено до відділку міліції для отримання від нього пояснень, на що він надав згоду. Надавши пояснення, о 19.40 спостерігач залишив приміщення міліції.

Відповідно до інформації, яка поширена в засобах масової інформації про те, що працівники міліції вилучали у спостерігача телефон, проведено перевірку та з’ясовано, що мобільний телефон спостерігача знаходився у членів ОВК, які по приїзду правоохоронців передали його назад власнику. Працівниками міліції у спостерігача ніякі особисті речі, в тому числі мобільний телефон, не вилучалися”, – коментує Владислав Пустовар.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.