Черкаське сміттєзвалище у с. Руська Поляна 18 серпня перевірили організація партії “Блок Петра Порошенка”, екологічна активістка Людмила Ткаченко та керівник обласної екоінспекції Микола Клименко.
Про це повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук керівник секретаріату Черкаської територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”Сергій Рубан.
– У рамках проекту ”СтопКорупція” ми навідалися на черкаське міське сміттєзвалище (полігон), – пише Сергій Рубан. – Керівник полігону, який якось дізнався про наш візит і терміново приїхав, був дуже не радий нам. Як виявилося за 10 років його керівництва винні бомжі в тому, що цим звалищем вже рік, як не можна користуватися. Десятки мільйонів доларів просто йдуть “на ліво”. Цікаві факти виявили. Готуємо ряд запитів. Більше деталей та інформація про участь в цьому перших осіб міста і їх родин згодом в ширшій публікації.
Проінспектувавши черкаське сміттєзвалище в с. Руська Поляна, Людмила Ткаченка обурена його станом. Вона стверджує, що навіть не будучи працівником прокуратури чи інспекції можна побачити, що порушення утримання та експлуатації сміття дуже багато.
– Ось лише деякі з них, – пише Людмила Ткаченко на своїй сторінці у Фейсбуці, – відсутній контрольно-пропускний пункт і не встановлені автомобільні ваги для обліку кількості відходів, що надходять на полігон; відсутній радіометричний контроль всіх відходів, в’їзд на полігон і проїзд по його території не здійснюються за встановленими маршрутами; не створена система моніторингу та заходи екологічної безпеки, які мають бути спрямовані на захист нормального стану повітря, ґрунту та підземних вод.
Будьте чемні