2

 Автомобільний парк батальйону територіальної оборони «Черкаси» та добровольчого полку «Азов» поповнився трьома новенькими автівками. Ключі від машин сьогодні передали командирам обох батальйонів – Геннадію Шевченку та Миколі Радченку, а днями військовому комісару Євгенію Курбету. На передову відправлять не лише автівки – туди відвезуть ще й продукти харчування.

На цих позашляховиках є можливість встановлювати кулеметні установки. Потреби черкаських військових втілили в життя місцеві меценати їх придбали за ініціативи Юрія Власенка, який з початку збройного конфлікту опікується матеріально-технічним забезпеченням бійців та директора НВФ «Урожай» Олега Васецького.

3

– Як громадянин України, я відчуваю своїм обов’язком допомогти в складний час державі та людям, які відстоюють її незалежність, – зауважив Юрій Власенко. – Оскільки, будучи добре озброєними й технічно сильнішими за ворога, бійці зможуть відчувати себе впевнено.

Один позашляховик марки «Nissan» та прилад нічного бачення для бійців «Азову» поїхав у зону АТО з Корсунь-Шевченківського.

– Коли хлопці мають чим воювати, то вони зможуть відчувати себе справжніми чоловіками, які захищають рідну Батьківщину, – подякував за такий подарунок командир полку «Азов» Геннадій Шевченко та додав, що серед іншого бійцям, як ніколи, необхідна моральна підтримка українців.

Ще один аналогічний автомобіль для 14-ого батальйону тероборони відправився в зону АТО зі Шполи. Це вже не перша така автівка, яка завдяки зусиллям меценатів з’явилася у розпорядженні бійців. Як зауважив командир БТО «Черкаси» Микола Радченко, ці позашляховики «не раз виручали хлопців і рятували їхні життя».

1

Перед відправкою на Схід священнослужителі освятили автомобілі. Як розповів голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, за даними Міністерства оборони України, від Черкащини в зоні проведення антитерористичної операції служить чи не найбільша кількість добровольців. А ще черкащани відправили на Схід більш як 20 легкових і понад 50 вантажних автомобілів.

– В умовах сьогодення кожен має підставити своє плече у цій нелегкій боротьбі за незалежність України та за мир і злагоду в народі, – сказав він. – Найкращі сини України віддають свої життя, відстоюючи східні рубежі, тому ми маємо бути безмежно вдячними їм за це.

До церемонії передачі автівок долучилися й діти – вони прийшли підтримати військових своїми малюнками. Бійці кажуть: для них вони є дуже символічними й допомагають в бою.

Окрім цього, вручення броньованого автомобіля для бійців батальйону «Черкаси» відбулося днями й у Катеринополі. Тоді ключі від автомобіля отримав військовий комісар Черкаської області Євгеній Курбет.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.