У Черкасах стартує проект «Прекрасне в дрібницях». Ініціаторами ідеї виступив відділ реклами та дизайну міського середовища мерії міста. Суть проекту – залучити людей до творчості та прикрасити місто. Об’єктом для прикрашання стануть люки, інформує офіційний портал міської ради.

– У цей складний і важкий для країни час ми хочемо звернутися до прекрасного, прикрасити Черкаси і зробити місто яскравішим. Як писав Зігмунд Фройд у листі до Альберта Енштейна, – «Все, що робиться для розвитку культури, працює проти війни.» Зараз залучаємо до цього проекту молодь. Ведемо перемовини з активом Черкаського державного технологічного університету. Для прикрашання люків використовуватимемо трафарети, які передаватимуть три мотиви, – розповів в.о начальника відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук.

Перший мотив – стилізація елементів прапору Черкас. Другий – елементи з творів художників, наразі це Анрі Желле. Його творчість перекликається з Трипіллям. Третій вид зображень – природні мотиви.
 

Відділ реклами та дизайну готовий надавати методичні рекомендації тим, хто зацікавиться цим проектом. Зокрема, розповісти на яких люках можна малювати, а де це категорично заборонено. Також готові допомогти з підбором фарби і трафарету.

 

Спершу прикрасити люки спробували в мікрорайоні «Луначарський». Надалі у планах активістів розфарбувати кришки в районі вул. Громова та Невського.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.