пп
Фото Маріанни Немченко

Сьогодні ансамбль “Черкаські козаки” передав Єдиному центру допомоги армії в Черкасах 13 тисяч гривень.

Один із засновників “Черкаських козаків”, голова профспілки працівників культури Василь Марштупа розповів, як саме ансамбль зібрав кошти.

“Наш ансамбль не раз запрошували в США, ще з часів становлення незалежності країни, тому зв’язків із ними ми не втрали. Зараз така складна ситуація в країні, що ми мусили відродитися, – говорить Василь Марштупа.

– Благодійний фонд “Лелеки”, що в Чикаго, а саме його засновниці Любов та Іванна Яковенки, перейнялися проблемами і подіями, які відбуваються. Тож із їхньою допомогою 19 вересня ми вирушили в США. Там відпрацювали 3 концерти: 2 в Чикаго і 1 концерт у Детройті.

За словами Василя Васильовича, американська публіка сприймала їх радо, крім того там велика українська діаспора. По долару, по два назбирали “Черкаські козаки” 13 тисяч гривень, які і передали директору Єдиного центру допомоги армії Оксані Циганок.

“Хоч кошти і невеликі, та зароблені щиро і чесно. Нам треба зараз будь-яка допомога. На носі зима, зараз найбільш необхідне тепловізори, глушники, з оптики взагалі нічого немає. Для прикладу, один прилад нічного бачення – 30 тисяч гривень”, – говорить Оксана Циганок.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.