447aff57eeЛатані-перелатані. Комунальники взялися за ямковий ремонт доріг. У переліку мають аж 60-т аварійних ділянок. Та ще й за капітальний ремонт планують взятися, – повідомляє ВІККА.

Олександр – водій зі стажем. За кермом уже більше тридцяти років. Ями на вулицях Вернигори й Хоменка знає напам’ять.

Олександр, водій: “Раз у рік точно ремонтуєте? – Та частіше. Частіше, особливо амортизатор і ходова”.

За шляхи по Вернигори та Хоменка вже взялися комунальники. Найбільші ями відфрезерували. А днями візьмуться за латання. Такий ремонт, визнають, тимчасовий, але полегшить життя водіям щонайменше на півтора-два роки. У черзі на таке лікування ще кілька десятків вулиць.

Максим, робітник: “Вернигоры, Крупской, Десантников, Чигиринськая. Я думаю, недели две и все закончим”.

Нині над ямковим ремонтом черкаських вулиць працюють три бригади дорожників. До заморозків мають залатати 60 аварійних ділянок. А в мерії обіцяють розпочати ще й капітальний ремонт доріг. Вже наприкінці наступного тижня.

Сергій Одарич, міський голова міста Черкаси: “Ми плануємо зробити і вулицю Вербовецького, найгіршу її, так би мовити, частину. Та, яка веде до Дніпра, ті квартали. Плануємо зробити вулицю Дахнівську, зробимо розв’язку на Лісовій Просіці”.

А що так пізно взялися за дорожні ремонти, пояснює мер, то це з вини попередників. Мовляв, ті навіть не розпочали тендерні процедури. Тому на це довелося згаяти літо.

;

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.