10723233_695114533918693_560752006_n

8 працівників ДП «Черкаський облавтодор» перебувають у східних регіонах, допомагаючи укріплювати кордони, двоє служать у батальйоні «Черкаси», – повідомляє прес-служба УКРАВТОДОР.

Підприємство надало для потреб військових свою техніку в зону бойових дій: трали, бульдозери, екскаватори, автокран та машину технічного супроводу. Кордони держави, зокрема, захищають трактористи Звенигородського підрозділу підприємства Микола Щербак та Смілянського – Едуард Єременко.

Окрім цього, за безпосередньої участі директора Облавтодору, депутата Маньківської районної ради та члена Ради товаровиробників Олександра Северина нещодавно для військових відправили вантажівку з провізією та теплими речами. Допомога організована за сприяння райради та Ради товаровиробників.

–          Сьогодні ми не маємо права бути байдужими до війни, яка точиться на Донбасі, – говорить Олександр Федорович. – Мені приємно, що мої земляки та колеги активно долучаються до допомоги Батьківщині.

Северин супроводжував автомобіль у зону АТО, тож мав нагоду поспілкуватися з бійцями. У них чимало проблем, додає він, проте бойовий дух міцний.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.