Днями делегація фермерів та виробників Черкащини відвідала розташоване у Черкасах виробництво ГК UKRAVIT, аби до початку нового агросезону  отримати інформацію про препарати, здатні реально вплинути на  збільшення  урожаїв.

Фермери із кількох районів Черкащини завітали на фабрику агрохімікатів  ГК UKRAVIT – сьогодні це один із лідерів національного ринку виробництва засобів захисту рослин. Крім того, компанія, що виробляє та продає пестициди, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах, впевнено починає виходити на міжнародний рівень.

Керівництво компанії розповіло аграріям про історію розвитку підприємства, що бере початок від маленької орендованої території для вироблення продукції для боротьби проти гризунів. Наразі територія збільшилася в рази, а колектив налічує 267 кваліфікованих фахівців. Власне, розвиток компанії відбувався в декілька етапів, одним із яких вважається збільшення видів продукції, що виробляє компанія: зараз це близько 150 інсектицидів, септицидів і гербіцидів.

Черкаські аграрії побували на складі засобів захисту рослин, який обладнаний всіма системами та успішно пройшов сертифікацію щодо зберігання захисту рослин як засобів першої категорії небезпеки.

Співробітники фабрики агрохімікатів поділилися планами втричі збільшити потужність з виробництва мінеральних добрив та продемонстрували принцип приготування суспензій, порошкових та гранульованих добрив.

Відвідувачі побували у сучасному цеху з виробництва тари, який повністю відповідає вимогам агровиробників. Вся тара брендована та має три шари, що забезпечує зберігання продукції від небажаного впливу зовнішніх чинників. Аграрії відвідали виробництво водних розчинів, побачили кімнату для зберігання речовини, яка цілком відповідає необхідним стандартам. На підприємстві практично всі речовини переробляється, тому підприємство не має жодних проблем з відходами.

Гості виробництва ознайомилися з особливостями роботи Цеху дрібної упаковки та дізналися про методи боротьби з контрафактною продукцією, або підробками. Аби уникнути підробки на продукції час від часу змінюється логотип та упаковка.

На власні очі візитери пересвідчилися у якості виробництва полімерної тари, яка прискіпливо перевіряється на тиск та на відсутність браку. Вся тара виробляється безпосередньо на підприємстві і невдовзі тут планують побудувати окремий склад для зберігання полімерної тари. Неабиякий захват у гостей викликали нові лінії обладнання зарубіжного виробництва та вражаючих розмірів склад для продукції.

Побували відвідувачі в науково-дослідному центрі, зокрема – в хроматографічній лабораторії, де начальник лабораторії показала газові та рідинні хроматографи, за допомогою яких визначається вміст діючих речовин в сировині, що надходить від постачальників.

Під час знайомства з виробництвом аграрії Черкащини ставили безліч запитань стосовно продукції, контролю якості, українського та міжнародного співробітництва, підготовки кадрів, цікавилися новітнім сучасним обладнанням, перспективами розвитку підприємства та можливістю співпраці.

На думку представників фермерських господарств, такі екскурсії та ознайомчі заходи дуже важливі, насамперед, для обміну інформацією, для нових знайомств, для налагодження комунікації та подальшого співробітництва та партнерства. І вже найближчим часом, завдяки вітчизняним продуктам, сільське господарство України зможе вийти на абсолютно новий рівень ведення землеробства, що допоможе забезпечити продуктами харчування не лише Україну, але й інші  країни світу.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.