OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відтепер сільгоспвиробники Черкащини можуть знизити агроризики за рахунок новаційної програми, розробленої Проектом Міжнародної фінансової корпорації «Розвиток фінансування аграрного сектору в Європі та Центральній Азії» спільно з компаніями-партнерами: Syngenta, Credit Agricole Bank та страховою компанією «СК «АХА Cтрахування».   У листопаді Черкащина стала одним із трьох регіонів, де аграрії отримали ексклюзивні можливості зниження агроризиків за цією новаційною програмою.

Розроблена на основі міжнародного досвіду, програма  «Ваш Урожай – Наша турбота» дозволяє суттєво розширити доступ до можливості убезпечити ризики – за рахунок зниження до 50% витрат на оплату страхової премії.

Про це стало відомо  на семінарі для представників провідних сільгосппідприємств Черкащини, присвяченому методам зниження агроризиків при вирощуванні врожаїв. Однією із головних перешкод для можливості застрахувати майбутній урожай є саме проблема фінансування – а інноваційна комплексна програма страхування розширює доступ до  нього малих та середніх сільгосптоваровиробників. Вони отримують можливість зберегти фінансову стабільність – забезпечивши збереження та захист посівів і врожаю від ризиків, що виникають у процесі вирощування – та побудувати стійкий та інвестиційно привабливий       агробізнес.

Нова комплексна програма страхування для агробізнесу дає можливість аграріям застрахувати посіви озимої пшениці та кукурудзи на весь період вирощування (на період перезимівлі та весняно-літній період відповідно). Протягом перших трьох років агровиробники отримають спеціальні пільгові умови, консультативну підтримку та можливість взяти участь в тренінгах зі страхування та застосування новітніх агротехнологій. На першому етапі реалізації нового страхового продукту, доступний він лише сільгоспвиробникам Полтавської і Вінницької та  Черкаської областей.

Із використанням цієї новації страхування  в українських аграріїв з‘явиться якісний і зрозумілий інструмент управління ризиками вирощування пшениці та кукурудзи, який дозволить максимально захистити врожай і надасть можливість впевнено інвестувати у новітні технології.

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.