21 підприємство області відзначили нагородами: вони стали переможцями обласного конкурсу «Черкаська якість», зокрема з виробництва продовольчих та промислових товарів, робіт та послуг у побутовій та виробничих сферах.

 

Конкурс проводять задля популяризації місцевих виробників, які виготовляють конкурентоспроможну продукцію.

Відзначимо, цьогоріч для участі в  ньому 36 підприємств  Черкащини заявили 50 видів продукції. З них виконали умови участі 33 підприємства. Після проведення експертної оцінки матеріалів, які надали підприємства-учасники, визначено продукцію відповідно до номінацій. Це продовольчі товари, промислові для населення, товари виробничо-технічного призначення, роботи і послуги.

Між іншим, з цього року переможці конкурсу матимуть право використовувати знак «Черкаська якість» в рекламних та інформаційних матеріалах, відображати його на продукції. Це буде підтвердженням відповідного рівня якості продукції підприємств регіону. Підставою для використання знаку є офіційне рішення обласної конкурсної комісії.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації, голова конкурсної комісії Віталій Коваль з приємністю відзначив, що з кожним роком кількість поданих заявок на участь збільшується.

Відрадно, що сьогодні наші підприємства виходять на міжнародний ринок, – сказав Віталій Володимирович. – А Черкасистандартметрологія допомагає отримати сертифікати, аби представляти в межах них свою продукцію. Приємно і те, що коли звертаємось до вас з проханням підтримати наших бійців на Сході, ви завжди допомагаєте. Звісно, нам ще є, до чого прагнути. І хоч потужний промокрок України в міжнародних агенціях нині дає нам змогу заходити на європейські ринки, при цьому ми маємо бути конкурентоспроможними. Основне ж завдання влади, яке й виконуємо, – спрощуємо процес реєстрації бізнесу, дозвільні процедури, скорочуємо терміни їх надання, готові відкривати інвестиційні майданчики для залучення інвесторів. Адже ми добре усвідомлюємо: вас не треба вчити, як виробляти, головне – дати можливість здійснювати власну діяльність. Таким чином разом ми робимо спільну українську справу!

Нагадаємо, у 2015 році прийнято розпорядження голови Черкаської облдержадміністрації «Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість». Згідно з зазначеним розпорядженням в області була утворена обласна конкурсна комісія, основним завданням якої є організація та проведення Конкурсу.

Переможці у номінації «ПРОДУКЦІЯ: ПРОДОВОЛЬЧІ ТОВАРИ»

Батон «Фермерський» виробляється ТОВ «Черкасихліб ЛТД»

Льодяникова карамель освіжаюча без цукру ТМ «ROKS» від ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій».

Томати коктейльні, індетермінантні ТМ «Гордій» вироблені Уманським тепличним комбінатом.

Коровай святковий виробництва ФОП Плужник

Пиво «Жигулівське» 11%, світле, та безалкогольний сильногазований напій «Лимонад» від ТОВ «Уманьпиво»

Сметана 21% жиру ТМ Волошкове поле від ПАТ «Юрія»

Сир твердий «Золотоноша» від ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат»

Горілка «Горілочка класична» від ТОВ «Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор»

Сир «Канівський» ТМ «Канів 1971» від ТОВ «Клуб Сиру»

Сушки «Флора» від ТОВ «Комбінат Баранкових Виробів»

Корюшка та лящ в’ялені від ТОВ «Тамако-Інвест»

Переможці у номінації «ПРОДУКЦІЯ: Промислові товари для населення»

Автобус А092Н6, призначений для перевезення пасажирів на міських маршрутах та пристосований до вимог людей з особливими потребами, від ПАТ «ЧЕРКАСЬКИЙ АВТОБУС»

Інсекто-акарицид широкого спектру дії «Антиколорад макс», комбінований фунгіцид «захист», післясходовий гербіцид «Міладар дуо» та стимулятор росту рослин «Гулівер стимул» від ТОВ «Фабрика агрохімікатів», що входить до складу групи компаній UKRAVIT.

Мікроскоп МД-500 від ТОВ «Науково-інженерний центр «Сканер»

Переможці у номінації «ПРОДУКЦІЯ: Товари виробничо-технічного призначення»

Плити мінераловатні теплоізоляційні марки ТЕХНОФАС ЕФЕКТ від ТОВ «Завод «ТЕХНО»

Переможці у номінації «РОБОТИ ТА ПОСЛУГИ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬСЯ АБО НАДАЮТЬСЯ У ПОБУТОВІЙ ТА ВИРОБНИЧІЙ СФЕРАХ»

Комунальне підприємство «Черкасиводоканал»

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.