Черкаська обласна рада на сесії 21 серпня прийняла дві соціально значущі програми – «Обласна програма із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки» та «Обласна програма з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2012-2016 роки».

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Оксана Покатілова зазначає, що прийняття Програми про забезпечення житлом дітей-сиріт ініціюється в області вперше, а на загальнодержавному рівні подібна програма не прийнята взагалі.

За її словами, на Черкащині лише 12% дітей-сиріт мають житло на правах власності. Проте програма передбачає, що за 3 роки 186 дітей будуть забезпечені житлом. На це передбачено спрямувати майже 18 мільйонів гривень.

– Також виконання цієї програми сприятиме реалізації права дітей-сиріт на отримання позачергового житла після перебування їх в інтернатних закладах, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, або після закінчення ними вищих навчальних закладів, – зазначила Оксана Іванівна.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб наголошує, що питання забезпечення житлом дітей-сиріт в області є одним з пріоритетних.

За його словами, область планує ввести в експлуатацію до кінця 2012 року обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (на 30 осіб) та обласний центр соціально-психологічної допомоги (на 20 осіб) у місті Сміла.

– Усі наші дії направлені на те, щоб діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування відчували турботу та впевнено дивилися у завтрашній день, – говорить губернатор.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.