2

Це стало можливим завдяки підписанню договору про співпрацю між Черкаським державним бізнес-коледжем та канадським Vanwest College.

– Ми довго шукали партнера у Канаді, оскільки хотіли підібрати для співпраці саме такий коледж, що був би тісно пов’язаний з Україною, – зазначив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Ним став Vanwest College, розташований у м. Ванкувер, Канада. Таким чином, сьогодні наш коледж може запропонувати своїм  випускникам продовження навчання у Канаді (крім тих варіантів, які існували досі – а це  США, Іспанія, Латвія та Польща). Наші студенти мають можливість не лише продовжувати там навчання, але й проходити  літню практику.

Сьогодні ми підписали  договір  про співпрацю із Cindy Kwon – виконавчим директором  Vanwest College. І з 1 вересня цього року, спільно з Vanwest College,  розпочинаємо підготовку студентів по новій українсько-канадській програмі, яка надасть можливість випускникам ЧДБК продовжити освіту в Канаді. Частина предметів, які студенти вивчатимуть у бізнес-коледжі, буде викладатись англійською мовою  – і результати іспитів та заліків за цими предметами буде зараховано для навчання у канадському коледжі.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.