Автор статті

3 коментарі

 1. Volya
  Volya at | | Reply

  Ага, а Макуха та підконтрольна йому Опора тоді – самі “незаангажовані”, “об”єктивні” та “неупереджені” дослідники. Що ж Макуха та Опора не критикували Одарича та міську раду за часів мерства Одарича за непрозорість та непублічність? Тому що Макуха підтримував Одарича. Чому він це робив – і так зрозуміло, чи не так, Макухо?

 2. Микола Макуха
  Микола Макуха at | | Reply

  Маю вам повідомити, що проект заплановано було ще минулої осені та навіть не нами, а Львівським представництвом ОПОРИ. І відбувся він відповідно до календарного плану, а от що влада в нас змінилася, то вже інша справа. Проект не тільки черкаський, він реалізований в 11 обласних центрах.
  Взагалі ваш коментар емоційний і не має стосунку до самого аналізу. Неважливо, хто при владі, це не критика, а путівник до дій, які допоможуть нашому місту стати комфортнішим.

  1. Volya
   Volya at | | Reply

   Не треба виправдовуватися, Миколо. Ви завжди підтримували Одарича і критично відносилися до нової влади в місті. Свідченням цього є у тому числі ваша пряма мова на Прочерку в травні 2013 року про те, чи законно зняли Одарича. В цьому коментарі на Прочерку ви маніпулювали фактами та законом, безпідставно перекручуючи все в бік Одарича. Проведене вами опитування – це камінь до городу нової влади – підтверджує вашу заангажованість. Не думаю, що гранти вам надають ззакордону для того, щоб ви були заангажованим, необ”єктивним та упередженим. Сподіваюся, ваші грантодавці в решті решт розберуться, що насправді ви робити і чиї інтереси представляєте.

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.