Фото Маріанни Немченко
Фото Маріанни Немченко

Учора начальник обласного Управління міліції Владислав Пустовар провів робочу зустріч з довгостроковими спостерігачами місії Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO, – повідомляє прес-служба УМВС в області.

Начальник Управління розповів іноземним гостям про основні обов’язки, які покладаються на працівників міліції під час проведення позачергових виборів депутатів Верховної ради, та зауважив, що міліція знаходиться поза виборчим процесом і діє виключно в правовому полі.

Також Владислав Володимирович наголосив, що працівники міліції будуть жорстко реагувати на всі без виключення порушення виборчого законодавства, відповідальність за які передбачена як Кодексом України про адміністративні правопорушення так і Кримінальним кодексом України.

Відповідаючи на запитання гостей, Владислав Володимирович запевнив учасників місії, що Черкаська область була і залишається безпечним регіоном, ситуація повністю контрольована. Працівники міліції діють в звичному режимі, охорона громадського порядку здійснюється на належному рівні.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.