ше30
Фото Маріанни Немченко

Заступник начальника Управління – начальник міліції громадської безпеки Володимир Іващенко під час мітингу на Театральній площі зачитав заяву черкаської міліції, у якій та фактично визнає, що стає на бік народу.

Іващенко також закликав громадян повідомляти про правопорушників.

“В дуже непростий час для нашої країни звертаємося до вас з проханням відмежуватись від насилля, радикалізму, мародерства, попирання честі та гідності інших людей, не піддаватись на провокації,проявити толерантність та витримку.

Правоохоронці не можуть бути осторонь та не реагувати на злочини, правопорушення, на дії осіб, що посягають на безпеку людей, порушують спокій та чинять безлад на вулицях міст. Тому і на далі міліція області буде діяти в межах Закону, виконувати свій головний обов’язок по забезпеченню охорони громадського порядку, безпеки громадян та перебувати поза політикою.

Доля наших міст і сіл, наших дітей, сьогодні в наших руках . Тільки спільно ми можемо зберегти мир та спокій черкащини.”

Дивіться з 25-ї хвилини.

Video streaming by Ustream

загрузка...

Автор статті

2 коментарі

  1. Веселий
    Веселий at | | Reply

    Міліція вже зробила правильний вибір !!!! наступний крок за губернатором, а він кажуть втік і десь сховався, а в адміністрації залишив тільки курсантів 🙁 а за що їм така честь …

  2. Жителі с. Хацьки
    Жителі с. Хацьки at | | Reply

    Цікаво сільського голову с. Хацьки Черкаського району Чикаленка (світле волосся в чорній куртці), його виборці висловлюватися від нашого імені в робочий час туди відсилали? Чи він думає, що всі в нашому селі з повернутими мізками майдаунів? Готовся відчитуватись перед мешканцями громади села за кожен день прогулу! В селі дивись як ями на дорогах відремонтувати і для села щось зроби! Вибрали політикана “свободівця-революціонера”, а тепер не знаєм куди його діти!

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.