ода8
Фото Маріанни Немченко

У Черкаській мерії планують створити електронну систему документообігу для того, щоб була можливість у громадськості обговорити, ініціювати ті чи інші проекти. Перший крок – підписання меморандуму, що і зробили сьогодні мер Черкас Сергій Одарич та ініціатор програми Сергій Гончар.  

ода
Фото Маріанни Немченко

За словами міського голови Сергія Одарича, на сьогодні у Черкасах зросла громадська активність жителів та потреба зробити діяльність ради та виконавчого комітету більш прозорими.

ода2
Фото Маріанни Немченко

Колишній очільник громадської ради ОДА, ініціатор проекту Сергій Гончар презентував програму співпраці міської ради та громадських організацій, назвавши всі позитивні сторони: “Найголовніше те, що влада готова до відкритості, це тільки початок”.

У результаті дії програми, громадські організації не витрачатимуть час на пошук та моніторинг документації міськради.

Якщо та чи інша людина підписуватиметься на певні управління чи відділи, автоматично по електронній пошті надсилатимуться всі оновлення по документації.

Важливо те, що громадськість зможе впливати на рішення в стадії їхньої розробки, а не тоді, коли зробити щось вже буде пізно.

Разом із тим, влада зможе зекономити час на зустрічі з громадянами та уникнути емоційних протиріч, натомість у мерії та громадськості складуться партнерські стосунки.

Завершити проект обидві сторони обіцяють до лютого 2015 року.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.