IMG_2290

У період з 1 квітня по 30 вересня 2014 ПриватБанк проводив акцію для пенсіонерів “Відпочинок без турбот” із щомісячним розіграшем проміжного призу в 500 гривень.

Цього разу переможецем чергового етапу акції став черкасець Мілашевський В’ячеслав Русланович, який отримав від банку сертифікат на 500 гривень.

Кожен учасник акції мав шанс стати переможцем та отримати головний приз – сертифікат на 5000 грн й обміняти його на путівку в будь-яку точку світу.

«Я частенько беру участь в акціях ПриватБанку, а от фінансовий приз у 500 гривень, отримав вперше, це дуже приємно – говорить В’ячеслав Русланович. – Я ще й у “Щаслив код” граю, сподіваюся, що теж виграю! А виграш свій я покладу на вклад, щоб влітку поїхати на відпочинок з онуками».

Для того, щоб стати учасником акції «Відпочинок без турбот», необхідно мати пенсійну картку ПриватБанку, зареєструватися в акції на сайті www.pb.ua/putevka або зателефонувати за номером (056) 716 38 79 і оплатити карткою покупки від 50 грн у будь-якій торгівельній точці. Кожна покупка автоматично бере участь у щомісячному розіграші сертифікату на 5000 грн і двадцяти подарунків по 500 грн. Чим більше покупок, тим вище шанс виграти поїздку або грошовий подарунок.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.