Директор департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Сергій Пасічник поділився своїм баченням виборчого процесу на Черкащині.

“Явка виборців досить висока. Станом на 19:30 це було 45,89 % виборців. Ми прогнозуємо, що кінцевий результат буде десь 50-55 %. Наразі наша область входить у першу п’ятірку кращих в Україні щодо явки виборців. Хоча на президентських виборах спостерігалось вище бажання у людей прийти на вибори”, – зазначив Сергій Пасічник.

За його словами, серйозних проблем на виборчих дільницях з організацію проведення волевиявлення людей також не спостерігалося.

“Дільниці відкрилися вчасно, черг не було. Якщо говорити про технічні порушення, десь не вчасно було доставлено плакати кандидатів на дільниці, що створювало додаткові проблеми. Також можна відзначити, що цілий ряд суб’єктів не зняли свої агітаційні матеріали. Хоча я не думаю, що це сильно вплинуло на вибір людей. На окремих дільницях було зафіксовані факти не спів падіння кількості кабінок і скриньок. Не зрозуміла ситуація із журналістськими посвідченнями у Черкасах, на яких не було ні підпису, ні печаті видання. Але в цілому ситуація нормально”, – зауважив Сергій Пасічник.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.