
У соціальній мережі “Фейсбук” черкащани збирають гроші для придбання електрогенератора, який потім хочуть передати у Київ на Євромайдан. Пристрій потрібен для наметів до яких приходять грітися черкащани. Без електрогенератора вони не можуть ні мобільні телефони зарядити, ні чай собі зробити.
– Нашим землякам, які постійно чергують у Києві на Євромайдані потрібна допомога. У наметах до яких приходять грітися черкащани немає електрогенератора. Вони не мають можливості зарядити мобільні телефони, чи закип’ятити собі чай. Давайте не будемо байдужими і відшукаємо генератор для черкаських наметів. Йдеться про невелику суму грошей. Якщо сьогодні нам вдасться зібрати гроші та купити електрогенератор, то вже завтра ми доставимо його в Київ. Не будьте байдужими, – написав на своїй сторінці мереж “Фейсбук” черкащанин Олег Гончар, який днями повернувся з Євромайдану до Черкас.
За словами хлопця, кілька небайдужих уже відгукнулися на прохання. Загалом, на Євромайдан до столиці черкащани передають теплі речі – шапки, шарфи, светри. Вчора відправили тридцять пар зимового чоловічого взуття, велику коробку цукерок, а також сало, консервацію та крупи.
Будьте чемні