pg1frHSIw_ZpQxZ1tAfMiMMhacvNqXFhOD0p7wNp0DQtri64dIZbYuFuZC7oTDvFGPEgZVvC1ANW8O_pDdCw0WOORU86ySjnZVR5sRHhVO_OUrzml6c9L633vJrTcvvnQA
Клієнти та співробітники ПриватБанку вже передали українським солдатам у зону АТО 9 862 телефони, що працюють у захищеному від прослуховування стандарті CDMA .

Як повідомили в прес-службі ПриватБанку, ініціативу банку та компанії PEOPLEnet забезпечити наших воїнів безпечним і безкоштовним зв’язком підтримали українці з усіх регіонів України – інфографіка.

GTDjzZK_Y7TLvID6X8piQ3hEIgFY9-SKlHYELecbk7-2tDLIHeoNerP2LVm6YjgqJ5zpJl4HuZGBqeX6KZel7WI2fFP1-UloaXvvgJoUVfyImFb4CdTMrA_fRTkfW5QL4Q

А найактивнішими стали жителі Дніпропетровської, Київської та Харківської областей.

ПриватБанк і оператор мобільного зв’язку PEOPLEnet у вересні запропонували українцям приєднатися до благодійної ініціативи зібрати непотрібні CDMA-телефони украінським воїнам, які перебувають у зоні АТО. Як зазначили в банку, з урахуванням напруженої ситуації на Сході, акцію продовжено до 1 грудня.

Клієнти та співробітники Черкаської філії ПриватБанку вже зібрали для відправлення в зону АТО понад 500 телефонів із безкоштовним зв’язком для воїнів

“Радує, що відгукнулися всі жителі нашої країни, зокрема и наші рідні черкасці, – говорить директор Черкаської філії ПриватБанку, Віктор Шуршин. – Несли телефони у відділення всі й звідусіль – від стареньких бабусь до дітей-школярів.

Приймалися всі телефонні трубки, навіть з непрацюючим акумулятором і без зарядного пристрою. Якщо апарати були здані з RUIM-карткою або з прошитим номером у самому телефоні, договори на телекомунікаційні послуги були розірвані.PEOPLEnet встановлювали на такі апарати безкоштовний зв’язок всередині своєї мережі та відправляли українським воїнам в зону АТО. Вкорте ми згуртувалися, аби протистояти загальній біді, щоб допомогти своїм воїнам, які стоять на захисті нашої країни, наших життів. Щиро дякую всім людям, хто вніс свою лепту в спільну справу!”

Передати воїнам АТО непотрібний CDMA-телефон можна в будь-якому відділенні ПриватБанку по всій Україні. Приймаються всі телефони, навіть із несправним акумулятором і без зарядного пристрою. Якщо апарати буде здано з RUIM-карткою, договори на телекомунікаційні послуги буде попередньо розірвано.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.