ми7
Фото: Маріанни Немченко

“Ми не кріпаки”, “Владу притягнути до відповідальності”, “Владо! Не наступай на граблі попередників”. Cаме із такими гаслами під стінами ОДА близько сотні черкащан мітингували проти масових переведень рахунків із одного банку в інший, без відома на це людей.

ми98
Фото: Маріанни Немченко

“Масові переведення з одного банку в інший, що сьогодні спостерігаються в чисельних бюджетних організаціях, породжують багато запитань про те, наскільки законно позбавляти людей права вибирати банк, у якому їм буде найзручніше обслуговуватися ”, – зазначають у Комітеті захисту фінансових справ.

ми5
Фото: Маріанни Немченко

За словами черкащанки Марії Василенко вона прийшла мітингувати, щоб влада зрозуміла – настав час радитися.

“Головна вимога громади – обговорення будь-яких рішень. Особливо тих, що пов’язані із банківською сферою.  Влада має чути громадян, а вже потім ухвалювати якісь дії”, – зазначила Марія Василенко.

ми
Фото: Маріанни Немченко

На акцію також завітав начальник управління НБУ в Черкаській області Сергій Забудський, який запевнив: жодна установа не може змусити людину змінити банк.

ми2
Фото: Маріанни Немченко

“Особисто мені такі випадки невідомі. Якщо такий факт наявний у суспільстві, то нехай потерпілий від таких дій публічно заявить про це”,  – заявив  Сергій Забудський.

Сергій Стасько

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.