bxQ7TB9n7Hc
Фото: Вконтакте “Типичные Черкассы”

Учора в Києві відбувся конкурс краси “СтудМіс України”. Черкаси представила студентка Черкаського інституту банкувської справи Анастасія Гавриш, – інформує офіційний сайт “СтудМіс України”.

9I8GoltWj4E
Анастасія Гавриш
Фото: офіційний сайт “СтудМіс України”

Щорічно більше 3000 дівчат змагаються за корону найкрасивішої студентки. Цей конкурс краси – приголомшлива можливість для дівчат продемонструвати свої таланти та відкрити для себе нові можливості. Наприклад, щорічно переможниця «СтудМіс України» представляє нашу країну на Міжнародному конкурсі World Miss University.

Цей конкурс краси унікальний тим, що дівчині для перемоги потрібна не тільки приваблива зовнішність, вона має бути ще й талановитою та кмітливою. За традицією конкурс складається з декількох етапів. Дівчата демонструють свої таланти, відповідають на каверзні запитання ведучих і дефілюють у вечірніх сукнях.

vEDiNl8P-Qs
Фото: офіційний сайт “СтудМіс України”

«Мені часто ставлять питання, звідки з’явилася ідея створити такий конкурс. По-моєму, все очевидно. Адже кожен чоловік шукає собі ту саму ідеальну жінку. Чотири роки тому, створюючи цей проект, я думав, що за допомогою конкурсу пошуки спростяться. Сьогодні у конкурсу абсолютно інша ідея. Головна мета – це показати всьому світові, що українські дівчата найкрасивіші, найкмітливіші та найталановитіші», – поділився власник конкурсу  Олександр Санченко.

Цього року головний акцент буде стояти не тільки на святі краси «СтудМіс України», а також на благодійному заході «МолодьFest», метою якого є збір коштів для гуманітарної допомоги жителям Східної України.

За словами ведучого конкурсу, представниця Черкащини Анастасія Гавриш найбільше приглянулася глядачам, перекричати черкаську групу підтримки не зміг навіть Київ.

Перше місце “СтудМіс України” виборола дівчина з Тернополя Ольга Росоха.

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.