2967

З 27 по 30 листопада ДП «Український дім», за сприяння Державного управління справами, проводить Національну виставку «Український сувенір-2014. Україна – країна майстрів», – інформує прес-служба ОДА.

Основна мета заходу – підтримка народних майстрів України та популяризація унікальних традицій і культури нашої держави. Задля збереження культурного надбання України, підтримки національного виробника та з великим бажанням показати всьому світові самобутність наших умільців Український дім у цьому році планує залучити майстрів різноманітних напрямків діяльності.

Національна виставка «Український сувенір-2014. Україна – країна майстрів» представляє широкий спектр галузевих напрямків сувенірної продукції та містить такі розділи: українські вироби, хендмейд, товари для творчості та рукоділля, бізнес-подарунки, модні аксесуари та біжутерія, товари для дому та декор, пакування та дизайн подарунків, продукція з символікою туристичних центрів і міст тощо.

Також на виставці будуть представлені мистецькі твори, сувенірні вироби та коштовні прикраси з усіх областей України.

Відвідувачі матимуть унікальну можливість взяти участь у майстер-класах різного формату, а саме опанувати ази народного мистецтва за участю народних умільців, які продемонструють традиційну техніку народних ремесел, а також розширити свій кругозір та ознайомитись із сучасними видами творчості та рукоділля.

Національна виставка «Український сувенір-2014.Україна – країна майстрів» – це презентації нових торгівельних марок і вже відомих брендів, професійний обмін інформацією, спілкування з партнерами та покупцями в атмосфері свята.

У рамках заходу передбачено проведення прямих телевізійних трансляцій за участю майстрів різних регіонів та художніх напрямків, широке інформування у ЗМІ перебігу виставки. Учасники зможуть замовити та отримати фото і відеоматеріали про свою участь у виставці.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.