скрин

На Черкащині починає діяти унікальна електронна база для обліку та пошуку новими господарями безпритульних тварин.

До цього інтернет-ресурсу заводитимуть інформацію про усіх стерилізованих та вакцинованих проти сказу безпритульних тварин, регулювання чисельності яких на Черкащині відтепер відбувається лише таким – гуманним – способом.

– Сайт допоможе забезпечувати облік та реєстрацію безпритульних тварин, передбачені обласною Програмою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2016-2020 роки, – зазначила начальник Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА (що є співвиконавцем Програми) Олена Звягінцева. – Як відомо, у рамках Програми кожен район має впровадити стерилізацію безпритульних тварин  як гуманний метод контролю їх чисельності. За перші півроку дії Програми, умови для цього створено у Каневі, Золотоноші та Катеринополі, де уже стерилізовано та вакциновано проти сказу 268 безпритульних тварин. Наразі робота над створенням стерилізаційно-карантинних пунктів, передбачених Програмою, триває ще у шести районах області.

– Найважливіша роль цього сайту – у можливості допомагати безпритульним  тваринам знаходити  нових власників, – переконаний засновник відомої ІТ-компанії «eKreative», що  розробила   сайт, Віктор Євпак. – Ми розробили сайт безкоштовно,  як благодійну допомогу, оскільки впевнені у важливості соціальної відповідальності – а саме безвідповідальність і є найголовнішою причиною появи  безпритульних тварин.

Сайт створено так, що кожен район Черкащини може, через окремий електронний кабінет, вносити до сайту інформацію про стерилізованих та вакцинованих у рамках обласної програми, тварин –   фото, параметри, стан, характер, її унікальний обліковий номер. Зайшовши на цей сайт-каталог,  мешканець будь-якого села чи міста  зможе підібрати собі здорову і стерилізовану тварину у місцевості, де сам проживає.

Таким чином,  ми сподіваємось, що завдяки сайту, аналогів якому немає в Україні, нам вдасться знайти дім багатьом безпритульним тваринам і зняти   «навантаженість» міст і сіл регіону цією соціальною проблемою.

Зараз сайт http://animalhelp.org.ua/ уже почав заповнюватись картотекою безпритульних тварин – і сьогодні кожен бажаючий уже має можливість  підібрати собі друга.

 

 

загрузка...

Автор статті

Оксана Савіцька

Медіаконсультант

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.