скрин

На Черкащині починає діяти унікальна електронна база для обліку та пошуку новими господарями безпритульних тварин.

До цього інтернет-ресурсу заводитимуть інформацію про усіх стерилізованих та вакцинованих проти сказу безпритульних тварин, регулювання чисельності яких на Черкащині відтепер відбувається лише таким – гуманним – способом.

– Сайт допоможе забезпечувати облік та реєстрацію безпритульних тварин, передбачені обласною Програмою регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2016-2020 роки, – зазначила начальник Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА (що є співвиконавцем Програми) Олена Звягінцева. – Як відомо, у рамках Програми кожен район має впровадити стерилізацію безпритульних тварин  як гуманний метод контролю їх чисельності. За перші півроку дії Програми, умови для цього створено у Каневі, Золотоноші та Катеринополі, де уже стерилізовано та вакциновано проти сказу 268 безпритульних тварин. Наразі робота над створенням стерилізаційно-карантинних пунктів, передбачених Програмою, триває ще у шести районах області.

– Найважливіша роль цього сайту – у можливості допомагати безпритульним  тваринам знаходити  нових власників, – переконаний засновник відомої ІТ-компанії «eKreative», що  розробила   сайт, Віктор Євпак. – Ми розробили сайт безкоштовно,  як благодійну допомогу, оскільки впевнені у важливості соціальної відповідальності – а саме безвідповідальність і є найголовнішою причиною появи  безпритульних тварин.

Сайт створено так, що кожен район Черкащини може, через окремий електронний кабінет, вносити до сайту інформацію про стерилізованих та вакцинованих у рамках обласної програми, тварин –   фото, параметри, стан, характер, її унікальний обліковий номер. Зайшовши на цей сайт-каталог,  мешканець будь-якого села чи міста  зможе підібрати собі здорову і стерилізовану тварину у місцевості, де сам проживає.

Таким чином,  ми сподіваємось, що завдяки сайту, аналогів якому немає в Україні, нам вдасться знайти дім багатьом безпритульним тваринам і зняти   «навантаженість» міст і сіл регіону цією соціальною проблемою.

Зараз сайт http://animalhelp.org.ua/ уже почав заповнюватись картотекою безпритульних тварин – і сьогодні кожен бажаючий уже має можливість  підібрати собі друга.

 

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.