DSC03979

У Посольстві Японії в Україні відбулось підписання двох грантових угод із ЧБО ЛЖВ «Від серця до серця» – на реалізацію проектів модернізації медичного обладнання у лікарнях Черкаської області, завдяки яким вони отримають  медичну техніку на 3,4 млн. грн.

– У рамках Програми безвідплатної допомоги «Кусаноне» до кінця року у двох лікарнях Черкаської області з’явиться нове, вкрай необхідне їм,  медичне обладнання, – повідомила голова правління ЧБО ЛЖВ « Від серця до серця» Наталя Несват. – Нашу організацію було обрано Посольством Японії з-поміж  280 неурядових організацій, що взяли участь у конкурсі.  Завдяки такому партнерству,   уже цьогоріч Жашківська  центральна районна лікарня отримає  гастрофіброскоп та апарат УЗД , а Катеринопільська  ЦРЛ  – апарат  УЗД. Цей проект стане черговим прикладом  ефективності партнерства представників громади та влади.

Загалом,  у рамках Програми безвідплатної допомоги «Кусаноне»  уряд Японії  підтримав п’ять проектів у сфері освіти та медицини у Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та  Черкаській областях. У рамках цієї ж програми Лисянська ЦРЛ уже отримала медичне обладнання на майже 2 млн грн.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.