Канадська місія спостереження за виборами (CANEON) оцінила проведені в Черкаській області позачергові вибори народних депутатів як такі, що відповідають міжнародним стандартам та відображають демократичну волю українців.

Про це заявив представник цієї місії Маркус Абрамец під час зустрічі з заступником директора департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Тамілою Лепьошкіною та директором департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сергієм Пасічником.

– Під час нашої зустрічі Маркус Абрамец висловив своє задоволення з приводу того, як відбулися вибори в Черкаській області та в цілому їхньою організацією, – розповіла Таміла Яківна. – Суттєвих порушень вони не зафіксували й відзначили, що ці вибори пройшли відповідно до українського законодавства та міжнародних стандартів.

Серед іншого іноземні спостерігачі подякували черкащанам за гостинність, зауваживши, що цей край надзвичайно вразив їх своєю красою. Адже під час свого перебування на Черкащині їм вдалося відвідати ще й туристичні родзинки краю – Канів та Чигиринщину.

Загалом під час проведення позачергових парламентських виборів на всій території України працювало 211 спостерігачів канадської місії CANEON.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.