2fa8710abe28570bdc2ae8034cc5a716_L

На 198-му виборчому окрузі із центром у Смілі затягують підрахунок голосів. Про це у “Фейсбук” повідомив депутат Черкаської міськради Микола Булатецький.

“Протягом доби перебуваємо у Смілі на ОВК 198-го виборчого округу. Спільними зусиллями Патріотичних сил Черкащини все-таки маємо шанс отримати перемогу над одіозним кандидатом, екс-нардепом Віктором Тимошенком. За паралельними протоколами лідирує свободівець Serhiy Rudyk з відривом у 580 голосів.
ОВК безпідставно затягує введення результатів із шести дільниць. Ситуація нагадує дії проти мене у 2012 році з боку команди Жуковської-Тулуба.
Щойно приїхали на підтримку народні депутати від партії “Свобода”.

Мої спостереження за ходом дня голосування дають підстави стверджувати: ситуація з виборчим процесом дещо змінюється на краще. Принаймні тітушок менше, а підтримку одіозному нардепу Тимошенку вже здійснюють особи у формі воїнів з Донбасу”, – написав Микола Булатецький.

Нагадаємо – на 198-му окрузі із центром у Смілі самовисуванець Сергій Рудик перемагає народного депутата 7-го скликання Віктора Тимошенка. Однак підрахунок голосів зупинився на позначці 94,85%. Протягом другої половини дня дані по округу на сайті ЦВК майже не оновлювалися.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.