
Ветерани міліції та представники громади 28 лютого знову вимагали від новопризначеного начальника Управління Міністерства внутрішніх справ Леоніда Бойка написати заяву про звільнення, повідомляє “Про головне”.
Вимоги підтримали голова облорганізації партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Анатолій Бондаренко та голова облорганізації партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Юрій Ботнар – вони продовжують наполягати на узгодженні призначення із громадою.
Леонід Бойко виконав вимогу пікетувальників і написав рапорт на звільнення та передав його спецпоштою міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.
Нагадаємо, що голова облорганізації “Батьківщини” Анатолій Бондаренко вже попросив СБУ взяти його під охорону, побоюючись замаху на своє життя після оголошеного ультиматуму про звільнення новопризначеного начальника УМВС упродовж 24 годин.
26 лютого під час засідання Народної ради попередньо назвали три основні кандидатури на посаду начальника міліції області – екс-заступника начальника управління – начальника штабу УМВС України в Черкаській області, полковника міліції Юрія Землякова, заступника начальника УБОЗу Віталія Святченка і самого начальника УБОЗ УМВС – Владислава Пустовара. Затвердження кандидатур очікується 3 березня.
26 лютого зранку будівлю УМВС вже пікетували представники черкаського Автомайдану, і Леонід Бойко при них написав заяву про звільнення.
25 лютого голова обласної організації ВО “Батьківщина” Анатолій Бондаренко заявив, що дає новому керівнику міліції Леоніду Бойку 24 години на добровільне звільнення із займаної посади і, щоб він також покинув територію Черкащини.
В.о. міністра внутрішніх справ Арсен Аваков 24 лютого звільнив начальника Зуправління МВС України в Черкаській області Володимира Ліпандіна, замість нього призначивши Леоніда Бойка.

Ви краще запитайте у діючих працівників, звичайно не на камеру, і вони вам скажуть що гірше Бойка може бути тільки фашисти і окупанти, і нелюди яким потрібні фіктивні показники роботи і багато дуже багато грошей