IMG_7025

Безпілотника для військових придбав хасидський бізнесмен Рафаель Тубул. Через Центр допомоги бійцям Сходу, який очолює Роман Похольчук, літак буде доставлено бійцям. Волонтери планують створити платформу для будівництва безпілотників в Умані та масово доставляти їх у військовим, – пише “Вечірня Умань”.

Останні десять років Рафаель Тубул проживає в Умані. Саме тут народилося його двоє дітей, які стали громадянами України. Важка ситуація в країну змусила хасидського бізнесмена не сидіти склавши руки, а допомагати уманським захисникам. Для бійців зони АТО він придбав безпілотника вартість якого півтори тисячі гривень.

– Я живу в Україні, вона стала для мене рідною країною, – говорить Рафаель Тубул. – Не можу дивитися як її руйнує війна. Тому вирішив допомогти бійцям Сходу та придбав для них безпілотника. Надіюся, що завдяки йому буде збережено не одне солдатське життя.

Хасидський бізнесмен звернувся до Центру допомоги бійцям Сходу, який очолює Роман Похольчук. Він разом із волонтерами були єдиними, хто свого часу зуміли скрізь обстріли бойовиків прорвалися на гору Карачун та доставити уманським бійцям продукти.

Сьогодні Роман продовжує займатися волонтерством. Доставляє військове обладнання, їжу та теплі речі бійцям АТО. Тому Рафаель Тулуб звернувся саме до нього, аби той передав безпілотник військовим.

— Для розвідки такий літак буде безцінним. Він зможе врятувати не одне солдатське життя. – говорить кандидат у народні депутати Роман Похольчук. – Зараз ми готуємо платформу, де зможемо будувати такі безпілотними самостійно. Нам на даний час дуже потрібно волонтери та спеціалісти, які готові навчати на навчатися будівництву літачків. Це суттєво знизить вартість безпілотників, і ми зможемо передати ще не один літаючий апарат в зону АТО.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.