1101

У ході місячника добровільної здачі зброї до чергової частини лінійного відділу на станції ім. Т. Шевченка УМВС України звернувся 27-річний смілянин та видав нунчаки і 30 набоїв калібру 5,45 мм.

Чоловік пояснив, що по дорозі на місцевий ринок біля річки знайшов картонну коробку з патронами та предмет, схожий на нунчаки. Знаючи, що в даний час міліцією проводяться заходи щодо добровільної здачі зброї населенням, відразу попрямував зі знахідками до лінвідділу.

Дана подія занесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Зброя передана на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Черкаській області.

“Нагадуємо, що громадяни, які добровільно звернулися до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності”, – повідомив начальник ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.

Повідомляє Ірина Матвійко, помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка із зв’язків з громадськістю.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.